Home    Bucks    Tapety    Video    Wywiady    Zdjęcia    Księga Gości    Kontakt    Linki     Bannery

stat4u

W pierwszym meczu regularnego sezonu Milwaukee Bucks przegrali na wyjeździe z Minnesotą Timberwolves 89-95. Doskonały mecz rozegrał lider Wilków Kevin Garnett, zdobywca 25 punktów i 21 zbiórek do których dołożył jeszcze 6 asyst.

Ani razu żadna z drużyn nie prowadziła więcej niż 17 punktami, natomiast Milwaukee zdominowali drugą połowę i po rzucie byłego gracza Leśnych Wilków Joe Smith'a na 72 sekundy przed końcem meczu prowadzili 87-85. W odpowiedzi 12 sekund później swoje pierwsze punkty w czwartek kwarcie zdobył KG. Później niestety chybił Strickland i Buks zostali zmuszeni do szybkiego faulu, co skrzętnie wykorzystali przeciwnicy trafiając 6 z ośmiu wolnych w ostatnich 34 sekundach.

Po meczu Desmond Mason powiedział: "Przyczyną porażki nie było zdenerwowanie, ale to, że nie wyszliśmy w pełni gotowi do meczu. Na początku meczu wpadliśmy w kłopoty i później musieliśmy się z nich wydostać."

Niestety w meczu nie wystąpił lekko kontuzjowany T.J. Ford.