Home    Bucks    Tapety    Video    Wywiady    Zdjęcia    Księga Gości    Kontakt    Linki     Bannery

stat4u

W ósmym, ostatnim w tym roku meczu towarzyskim Bucks ulegli na własnym parkiecie 86-96. Drużyna Detroit przyjechała do Wisconsin w bardzo bojowym nastroju z nadziejami na zemstę za ostatnią porażkę. Tak też się stało. Tłoki zaczęły ten mecz rewelacyjnie, trafiając pierwsze 12 z 13 rzutów co dało im szybkie prowadzenie 29-13. Od tego czasu Milwaukee zaczęli sukcesywnie odrabiać straty aby na przerwę zejść z jednopunktowym prowadzeniem 48-47.

Po trzeciej kwarcie Milwaukee przegrywali tylko 79-75 a prawdziwy horror zaczął się w ostaniej części gry. Bucks chybili pierwsze 8 rzutów i nie zdobyli punktów z gry przez blisko 7 minut! Dopiero rzut Erica Stricklanda na 5 minut i 14 sekund do końca spotkania znalazł drogę do kosza. Na 2:48 sekund do końca spotkania Milwaukee przegrywali 90-79 trafiając zaledwie 1 z 11 rzutów z gry. W czwartej kwarcie zawodnicy Bucks rzucali z 22% skutecznością zdobywając 7 z 11 punktów rzuconych w 4 kwarcie w ciągu ostatniej półtora minuty.

Terry Porter po meczu nie ukrywał zdruzgotania niską skutecznością. Przyznał że zawdoników czekają ciężkie cztery dni treningów aby pozytywnie wypaść w środowym debiucie z Minnesotą.

Bilans meczów przed sezonowych Milwaukee to 4-4.