Home    Bucks    Tapety    Video    Wywiady    Zdjęcia    Księga Gości    Kontakt    Linki     Bannery
2002/03
średnie

- 14.3 pkt.
- 6.5 zb.
- 2.0 ast.

 

 

Średnie w karierze:
Minuty: 28,8
FG%: 45
3P%: 28 
FT%: 71
RPG: 4.8
APG: 1.4
SPG: .74
BPG: .34
TO: 1.17
PF: 2.3
PPG: 10.9

 

 

 
stat4u

 
                                                

W dzisiejszym meczu zdecydowanie lepiej spisali się zawdonicy z pierwszej piątki którzy zdobyli 60 z 97 punktów drużyny. Wszyscy zawodnicy wzięli do serca uwagi Portera po przegranym meczu z Minnesotą, i w związku z tym Bucks wyszli w pełni zdeterminowani do tego spotkania.

"To jest właśnie piękne w tej lidze, że kiedy przegrasz spotkanie i jesteś rozczarowany, to musisz szybko podnieść głowę, bo następne spotkanie jest już jutro. Dlatego chciałem zmotywować chłopaków do jak najlepszej gry."-mówi trener Bucks.

W pierwszej piątce wyszedł Brian Skinner, i w ciągu 29 minut zdobył 11 punktów i 11 zbiórek. To właśnie po jego trzypunktowej akcji w trzeciej kwarcie Bucks wyszli na prowadzenie 63-62. "Grając w takim zespole jak Bucks nie możesz liczyć na to, że jeden zawodnik wyjdzie na parkiet i rzuci 20-25 punktów. Dlatego cała drużyna musi zawsze dawać z siebie wszystko"-mówi Skinner. Potwierdzeniem jego słów nie będzie fakt, że 6 zawodników zdobyło w nocy 10 lub więcej punktów. Marcus Haislip rzucił 1o "oczek" z czego 8 w czwartek kwarcie, kiedy obie drużyny grały głównie rezerwami. 

Ben Wallace, zawodnik którego Kozły najbardziej się bały, doznał lekkiejkontuzji w trzeciej kwarcie, po tym jak upadł na lewe kolano po wsadzie nad Skinnerem. Ponad 15.000 fanów zebranych w hali Auburn Hills nagle ucichło, a trener Tłoków podbiegł od razu do leżącego zawodnika. Okazało się, że Ben upadł na to samo kolano, które miał kontuzjowane w zeszłym sezonie. Na szczęście dla samego zawodnika, szybko się podniósł i w następnej akcji od razu zablokował rzut Redda. 

Po meczu Desmond Mason stwierdził, że po wyjazdowym zwycięstwie nad Pistons, zyskał jeszcze większą pewność siebie oraz wiarę w zespół. 

boxscore

 
 
                                                        .::(C)2003 by Dave::.