Home    Bucks    Tapety    Video    Wywiady    Zdjęcia    Księga Gości    Kontakt    Linki     Bannery

stat4u

Dziś w w nocy Milwaukee przegrali po dogrywce mecz z Minnesota 91-86, mimo ze na 5.6 sek. przegrywali 82-80. Terry Porter wziął czas, rozrysował akcję, z której wyraźnie wynikało, że Damon Jones powinien rzucać za 3. punkty. Ten jednak zdecydował się na penetracje i doprowadził do dogrywki. W dogrywce siedem punktów dla Minnesoty zdobył Kirk Penney, były gracz uniwesytetu Wisconsin.

Bucks zaczęli mecz piątką Desmond Mason, Brian Skinner, Joe Smith, Michael Redd i  T.J. Ford, ale niestety to ustawienie nie popisało się, ponieważ zaczęli od 14 punktów straty. Kozły przegrały cała piewszą kwartę 20-27. W drugiej kwarcie na boisko wybiegli  Kukoc, Dan Gadzuric, Daniel Santiago, Erick Strickland i Jones doprowadzając szybko do remisu 29-29. Do przerwy przegrywali już tylko 46-42. Pierwsza piątka wybiegła również na początku 3. kwarty, która zakończyła się wynikiem 69-58. W czwartej więcej grali zawodnicy rezerwowi Bucks doprowazając do dogrywki..