Home    Bucks    Tapety    Video    Wywiady    Zdjęcia    Księga Gości    Kontakt    Linki     Bannery

stat4u

Brian Skinner i Eric Strickland byli najbardziej znanymi zawodnikami jacy byli do wzięcia z listy Free Agents, jednak mimo wszystko ich nazwiska nie znaczą zbyt wiele w NBA. Jednak to własnie ta dwójka zawodników przyczyniła się do zwycięstwa Bucks nad Cleveland 87-81. Dobra dyspozycja w tym spotkaniu przesądziła o ich losie w drużynie i udowodniła, że będą przydatnymi zmiennikami w przyszłości.

Brian Skinner rozpoczął grę jako silny skrzydłowy i zakończył spotkanie z najlepszym dorobkiem 20 punktów i 5 zbiórek oraz dodatkowo powstrzymał Zydrunasa Ilgauskasa (zaledwie 7 punktów i 6 zbiórek). Strickland natomiast bardzo dobrze kierował drużyną oraz popełniał dobre decyzję w kluczowych momentach. Spotkanie zakończył z bardzo dobrym dorobkiem 11 punktów 8 zbiórek i 6 asyst. Warte odnotowania jest to, że w 22 minuty nie popełnił ani jednej straty.

O zwycięstwie zadecydowała 3. kwarta, którą Bucks wygrali aż 29-15. I mimo tego że do przerwy nękani stratami rozegrywali 43-42 a na początku 3. kwarty to Cleveland zdobyli siedem punktów z rzędu, później prowadzeni przez Stricklanda zdobyli 28 kolejnych punktów tracąc tylko 8.

Milwaukee wygrali mimo ledwie 37% procentowej skuteczności z gry, co więcej, przegrali również walkę na tablicach 45-53. Udało im się jednak w trzeciej kwarcie poprawić obronę co przyczyniło się do 26% skuteczności Cleveland w 3. kwarcie oraz do 32% w całej drugiej połowie.

Po raz kolejny zawiódł LeBron James zdobywając tylko 10 punktów, przy mizernej skuteczności 4-14. Nienajlepiej również spisał się Desmond Mason, który co prawda trafiał 10 z 12 wolnych, ale zakończył mecz ze średnim dorobkiem: 14 pkt, 4 zbiórki i 2 asysty. Jako pierwszy center w Bucks wybiegł Dan Gadzuric który zapisał na swoim koncie 11 punktów i 11 zbiórek.