Home    Bucks    Tapety    Video    Wywiady    Zdjęcia    Księga Gości    Kontakt    Linki     Bannery
2002/03
średnie

- 14.3 pkt.
- 6.5 zb.
- 2.0 ast.

 

 

Średnie w karierze:
Minuty: 28,8
FG%: 45
3P%: 28 
FT%: 71
RPG: 4.8
APG: 1.4
SPG: .74
BPG: .34
TO: 1.17
PF: 2.3
PPG: 10.9

 

 

 
stat4u

 
                                                

Miał to być wielki mecz dla Michaela Redda, który wrócił do swojej pierwszej hali: Schottenstein Center na uniwersytecie Ohio. Przed meczem wziął mikrofon i przemówił do publiczności: przede wszystkim podziękował że w tak licznym gronie przybyli na mecz a po drugie przekazał swoją radość z powrotu do swojego rodzinnego miasta. Jednak mecz nie do końca potoczył się po jego myśli.

Na parkiet wybiegła następująca piątka: Michael Redd i Damon Jones, Dan Gadzuric i Marcus Haislip na skrzydła oraz Joel Przybilla jako pierwszy center. Porter miał ograniczone manewry kadrowe z powodu kontuzji pięciu graczy: Jason Caffey, Toni Kukoc, Joe Smith, Brian Skinner, Tim Thomas - wszyscy oni doznali lekkich urazów na obozie i nie wzieli udziału w tym meczu.

Na początku czwartej kwarty Minnesota prowadziła 79-69, ale na 7 minut i 13 sekund przed końcem meczu po trójce Redda wynik był 85-85 dla T'Wolves. Na sześć sekund przed końcem spotkania Bucks objęli dwupunktowe prowadzenie po jednym celnym rzucie osobistym Forda i było 98-96. Wilki wzięły czas, piłka trafiła do debiutującego w NBA McLeoda a ten równo z syreną trafił za trzy punkty ustalając wynik meczu na 99-98 dla swojej drużyny.

Tym samym Bucks przegrali już drugi kolejny mecz z rzędu. Mimo porażki, Porter był zadowolony z postawy swojej drużyny.

Michael Redd oddał 19 rzutów trafiając 8, z czego połowa z nich to były "trójki", dodając do tego 5 asyst. Bardzo dobry mecz rozegrał Dan Gadzuric rzucając 19 punktów i 10 zbiórek w 30 minut, z czego bardzo zadowolony był Terry Porter. Dla Minnesoty Garnett zdobył 30 "oczek".

Następny mecz już jutro z Chicago i mam nadzieję, że będzie to pierwsze zwycięstwo Kozłów.

boxscore

 
 
                                                        .::(C)2003 by Dave::.