Home    Bucks    Tapety    Video    Wywiady    Zdjęcia    Księga Gości    Kontakt    Linki     Bannery
2002/03
średnie

- 14.3 pkt.
- 6.5 zb.
- 2.0 ast.

 

 

Średnie w karierze:
Minuty: 28,8
FG%: 45
3P%: 28 
FT%: 71
RPG: 4.8
APG: 1.4
SPG: .74
BPG: .34
TO: 1.17
PF: 2.3
PPG: 10.9

 

 

 
stat4u

 
                                                

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosła drużyna Bucks. Dziś w nocy pokonali na wyjeździe Indiana Pacers 93-79. Niewątpliwie jedną z najjaśniejszych postaci w drużynie był deniutujący w NBA TJ Ford. Ten filigranowy rozgrywający spisał się znakomicie, ocierając się o triple-double (11 pkt, 11zb, 7as). Jakby miał 3 asysty więcej to byłby drugim w historii zawodnikiem który w debiucie zaliczył t-d (jak dotąd jedynym który tego dokonał był Oscar Robertson). Oprócz tego TJ był wykonawcą najladniejszej akcji w meczu. W ostatnich sekundach pierwszej połowy przeprowadzał powoli piłkę na drugą stronę boiska, po czym ni z tą ni z owąd włączył przyspieszenie, wpadł pod kosza, trafił lay-upa i jeszcze dobił Indianę osobistym. Po tej akcji wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie 49-36. Po meczu Harrington z niedowierzaniem wypowiadał się na temat szybkości Forda. 

Wydawać się może, że ten mecz był potwierdzeniem zapowiedzi Portera, że drużyna będzie się głównie skupiała na obronie. I właśnie dzięki defensywie, Bucks w pierwszej połowie zdobyli 15 punktów (przy 5 Indiany) a w drugiej 24 (również przy pięciu Indiany). 

Wyjazdowe zwycięstwo nad jedną z kluczowych zespołów wschodu potwierdza tylko możliwości i aspiracje młodej drużyny z Wisconsin.

boxscore

 
 
                                                        .::(C)2003 by Dave::.