Home    Bucks    Tapety    Video    Wywiady    Zdjęcia    Księga Gości    Kontakt    Linki     Bannery

stat4u

Center Daniel Santiago zdobył 10 punktów, skrzydłowy Antonio Meeking miał 8 punktów i 6 zbiórek, a obrońca Damon Jones zanotował 5 asyst a ich drużyna ("Purpurowi") wygrała 44-35 z drużyną "Białych", w meczu rozegranym między zawodnikami Bucks.  Wszyscy trzej powyźsi zawodnicy zostali wybrani przed sezonem jako "free agents".

Jednak statystyki jak i sam wynik meczu był drugorzędną sprawą tego wieczora. Po pierwsze miało to być spotkanie dla ponad 7.000 publiczności która zebrała się na trybunach. Dało to możliwość zobaczenia po raz pierwszy nowej dryżyny, a dla samych zawodników było to pierwsze zapoznanie się z halą Bradley Center.

Na mecz weszły 4 kwarty po sześć minut każda, stąd niski wynik. 17 zawodników zostało podzielonych na następujące zespoły:
"Purpurowi" - Santiago, Jones, Brian Skinner, Tim Thomas i Desmond Mason, oraz Meeking, Lynn Greer, Greg Stempin, i Erick Strickland wchodzący z ławki;
"Biali" - T.J. Ford, Michael Redd, Dan Gadzuric, Toni Kukoc i Joe Smith, oraz Joel Przybilla, Marcus Haislip, i Jason Caffey jako rezerwowi.

Dzisiaj rano odbył się jeszcze jeden trening, a już wieczorem drużyna poleci do Memphis na mecz sparingowy.