Home    Bucks    Tapety    Video    Wywiady    Zdjęcia    Księga Gości    Kontakt    Linki     Bannery
2002/03
średnie

- 14.3 pkt.
- 6.5 zb.
- 2.0 ast.

 

 

Średnie w karierze:
Minuty: 28,8
FG%: 45
3P%: 28 
FT%: 71
RPG: 4.8
APG: 1.4
SPG: .74
BPG: .34
TO: 1.17
PF: 2.3
PPG: 10.9

 

 

 
stat4u

 
 
                                                
W sali Cousins Centre po raz pierwszy odbył się trening Kozłów w pełnym składzie. Wcześniej w tym tygodniu z powodu zmian w regulaminie trenować mogło tylko 10 z 17 zawodników zespołu (wczoraj dołączyli do nich ci, którzy mają cztery lub więcej lat rozegranych w lidze). 

Patrząc z perpektywy poniedziałkowego sparingowego meczu z Memphis, dobrze że udało się zorganizować w końcu trening cała ekipą. W czwartek czeka ich sparing z Minnesotą, w sobotę z Chicago - już w hali Bradley Center. (Zarówno wyniki, jak i obszerną relację z meczu można będzie przeczytać na mojej stronce).

Bardzo zadowolony ze swojego pobytu w Milwaukee jest jak do tej pory Demond Mason. Jak przyznaje sam zawodnik, grając w Seattle miał czasem problemy z zaodoptowaniem się do nowego środowiska.
" Adaptacja zawsze zajmuje trochę czasu. Muszę przyznać że wiadomość o wymianie była dla mnie szokująca. Ale jak tu przyjechałem od razu poczułem się jak u siebie: miałem tu ludzi którzy mnie znali (Michael Redd) i od razu polubiłem miasto. Jednak najważniejsze jest to, że mojej żonie się tu podoba i to powoduje, że czuję się tu jeszcze swobodniej."

Zdjęcia Desmonda z "Media Day"

 
 
                                                        .::(C)2003 by Dave::.